LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Operacion antidrogë, SPAK zbarkon në Durrës/ 43 persona të arrestuar

26 Janar 2023, 12:18, Kronika CNA

Operacion antidrogë, SPAK zbarkon në Durrës/ 43 persona të

43 persona raportohet se janë arrestuar në Itali dhe Shqipëri për trafik droge.

Operacioni është bërë me urdhër të SPAK-ut.

Ka pasur kontrolle në disa banesa në Durrës dhe në fshatra.

Në orën 12.30 SPAK-u ka njoftuar se do të japë detaje nga operacioni në fjalë./CNA.al

Lajmet e fundit nga