LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aksident i rëndë në Kurbin/ Humb jetën një fëmijë

24 Janar 2023, 18:09, Kronika CNA
Aksident i rëndë në Kurbin/ Humb jetën një
Foto ilustruese

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Kurbin, pranë kryqëzimit të Fushë-Kuqes.

Mediat me titra raportojnë se si pasojë e përplasjes së dy makinave ka ndërruar jetë një fëmijë i mitur, rreth 2 vjeç.

Nga informacionet paraprake, ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e plota të këtij aksidenti tragjik.

Ndërkohë, policia ka shkuar drejt vendngjarjes dhe pritet të hedhë më shumë dritë rreth aksidentit./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga