LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

U godit disa herë me thikë/ Zbardhen detaje nga plagosja në ish-Bllok, çfarë tregoi 41-vjeçari

24 Janar 2023, 14:14, Kronika CNA
U godit disa herë me thikë/ Zbardhen detaje nga plagosja në
Foto ilustruese

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen në një lokal të Tiranës, ku është masakruar me thikë shtetasi E.D, 41 vjeç.

Ngjarja ka ndodhur tri ditë më parë dhe u mbajt e fshehtë nga policia.

Sipas mediave, 41-vjeçari është goditur 27 herë me thikë nga dy persona. Dy autorët kanë hyrë në lokal dhe janë ulur në tavolinën e 41-vjeçarit, i cili në ato momente ishte i shoqëruar me një tjetër person.

Ata i kanë kërkuar shoqëruesit të tij të blinte një paketë cigare dhe më pas ka kanë sulmuar me thikë 41-vjeçarin.

Më pas janë larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes, ndërsa Drozi ka dalë nga lokali dhe ka kërkuar ndihmë.

Kalimtarët e rastit kanë njoftuar policinë dhe ambulancën, ndërsa ka dëshmuar para një oficeri policie, ku ka treguar edhe identitetin e personave që e sulmuan me thikë. Ndërkohë, policia sekuestroi pamjet filmike të kamerave të sigurisë të lokalit./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga