LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zhduket i moshuari në Fier/ Dyshimet e policisë

26 Janar 2023, 09:02, Kronika CNA
Zhduket i moshuari në Fier/ Dyshimet e policisë
Foto ilustruese

Shtetasi A.Xh, 41 vjeç, banues në Fier ka bërë kallëzim në polici, pasi babai i tij, shtetasi N.Xh., 78 vjeç është zhdukur me datë 24 janar.

Sipas 41-vjeçarit, babi i tij ka dalë për peshkim dhe nuk është kthyer më.

Nga hetimet, policia dyshon se 78-vjeçari mund të jetë mbytur në det.

Në Komisariatin e Policisë Fier ka bërë kallëzim shtetasi A. Xh., 41 vjeç, banues në Fier, se babai i tij, shtetasi N. Xh., 78 vjeç, më datë 24.01.2023 ka dalë nga shtëpia për peshkim  dhe nuk është kthyer më.

Nga hetimet e kryera, dyshohet se 78-vjeçari mund të jetë mbytur në det, në plazhin e Semanit”, njofton policia.

Vijojnë kërkimet për gjetjen e 78-vjeçarit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga