LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përfshihet në aksident efektivja e Elbasanit, Anisa Kostani/ Zbulohet gjendja e saj shëndetësore

25 Janar 2023, 16:57, Kronika CNA
Përfshihet në aksident efektivja e Elbasanit, Anisa Kostani/ Zbulohet
Foto ilustruese

Efektivja e policisë Anisa Kostani është aksidentuar me makinë.Ngjarja ka ndodhur pranë Kopshtit Botanik.

Mësohet se Kostani ka qenë pasagjere në makinën që drejtohej nga shtetasi R.D, 26 vjeç.

Raportohet se efektivja ka pësuar shumë fraktura në trup por ndodhet jashtë rrezikut për jetën pasi ka marrë mjekimin në Spitalin e Traumës.

Gjithashtu të lënduar kanë mbetur dhe dy drejtuesit e automjeteve.

“R. D., 26 vjeç, banues në Tiranë, pasi është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin M. S. Si pasojë janë dëmtuar drejtuesit e dy automjeteve dhe pasagjerja e njërit nga automjetet, shtetasja A. K., 27 vjeçe (punonjëse policie, jashtë orarit të shërbimit), të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën”, thuhet në njoftimin e policisë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga