LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ngjarja në Laç/ Artan Hoxha: Nuk janë mbushur ende të shtatat, nga atentati me 3 të vrarë në Fushë-Krujë

22 Korrik 2022, 22:24, Kronika CNA
Ngjarja  në Laç/ Artan Hoxha: Nuk janë mbushur ende të
Gazetari, Artan Hoxha

Gazetari Artan Hoxha ka paralajmëruar se pas atentatit ku humbën jetën tre përsona në Fushë-Kryjë, të tjera ngjarje të rënda do ta pasojnë atë këtë verë.

Parlajmërimin e tij gazetari e bën në një status në facebook.

Gazetari shkruan se;  

“Dhe nuk jane mbushur ende te shtatat, nga atentati me 3 te vrare mbi uren e Fushe Krujes…

Sherbimi zjarrfikes ne gatishmeri, makines se atentatit shpejt do ti dale tymi…

Sezoni veror vazhdon….”, shkruan Hoxha.

Gjithashtu gazetari ka paralajmëruar se ngjarjet po ndodhin shumë shpejt.

“Jo me larg se sot në dreke, live në ABC për masakren e Fushe Krujes, bera apel per situate alarmante të krimit, pasi nese shteti nuk reagon do të kete ngjarje tjeter shume shpejt….

Por dreqin jo kaq shpejt, se as cunat e Brrylit nuk po arrijne dot te vendosin koeficentet e parashikimit të skedines…”shkruan Hoxha./CNA.al

Lajmet e fundit nga