LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Delvinë/ 47-vjeçari tenton të djegë veten me benzinë

22 Korrik 2022, 18:36, Kronika CNA
E rëndë në Delvinë/ 47-vjeçari tenton të
Spitali i Sarandës

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme në afërsi të spitalit të Delvinës.

Blutë bëjnë me dije se rreth orës 17:35, dyshohet se në kushte të rënduara psikologjike, ka tentuar të vetëdigjet me lëndë djegëse benzinë, shtetasi me iniciale Sh.Sh.

47-vjeçari i cili është dërguar menjëherë në spitalin e Sarandës dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga