LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Atentati në Milot/ Digjet një 'Audi' në Borizanë, dyshohet i autorëve

22 Korrik 2022, 22:14, Kronika CNA
Atentati në Milot/ Digjet një 'Audi' në Borizanë,
Foto ilustruese

Një automjet raportohet se po digjet në këto momente në fshatin Borizanë, pranë Fushë Krujës. 

Makina dyshohet e autorëve të atentatit në Milot, ku u qëlluan me breshëri kallashnikovi brenda në automjet, Ylli Ibrahimi dhe Klisman Preçi.

Automjeti në flakë mësohet se është tip 'Audi'. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton rastin./CNA.al

Lajmet e fundit nga