LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Detaje nga të shtënat me armë/ Kush janë dy të plagosurit

22 Korrik 2022, 21:59, Kronika CNA
Detaje nga të shtënat me armë/ Kush janë dy të
Foto nga vendngjarja

Dalin detajet e para nga të shtënat me armë në Milot, ku kanë mbetur dy persona të plagosur.

Mësohet se të plagosurit janë identifikuar si shtetasit Ylli Brahimi dhe Klisman Preçi.

Ndaj tyre është zbrazur një breshëri armësh, teksa kanë qenë duke udhëtuar me makinë.

Mediat raportojnë se të plagosurit janë nisur menjëherë drejt spitalit të Traumës dhe janë në gjendje të rëndë.

Nga informacionet paraprake, ende nuk dihen saktësisht rrethanat e ngjarjes, ndërsa policia ka rrethuar zonën dhe ka nisur menjëherë hetimet./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga