LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ishte shpallur i zhdukur prej gushtit të 2020-ës/ Gjendet i pajetë trupi i Klevis Lleshit

6 Shkurt 2023, 15:44, Kronika CNA

Ishte shpallur i zhdukur prej gushtit të 2020-ës/ Gjendet i

Pas rreth dy vite e gjysmë, është gjetur trupi i pajetë i 24-vjeçarit Klevis Lleshi.

Mediat me titra raportojnë se trupi i të riut u gjet i groposur në fshatin Shpërdhet të Mamurrasit.

Rrëshqitja dhe gërryeja e dheut si pasojë e erozionit kanë nxjerrë në pah trupin e pajetë dhe pas kryerjes së AND-së është vërtetuar se iu përket Klevis Lleshit.

Kujtojmë se Klevis Lleshi, me origjinë nga Burreli, ka humbur kontaktet me familjen e tij që prej datës 5 gusht të 2020-ës.

Ai ishte shpallur në kërkim nga Policia e Shtetit, pasi akuzohej se kishte kanosur me jetë një person që quhet Mariglen Hoti.

Por familjarët kishin denoncuar zhdukjen e tij dhe pas më shumë se dy vitesh e gjysmë u gjet trupi i pajetë./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga