LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjendet i pajetë një 30-vjeçar në liqenin e Farkës

6 Tetor 2022, 08:27, Kronika CNA

Gjendet i pajetë një 30-vjeçar në liqenin e Farkës

Me datë 06.10.2022, në liqenin e Farkës, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, dyshohet i mbytur, shtetasi L. D., 30 vjeç, i cili dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga