LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident i katërfishtë në rrugën Lezhë-Milot/ Një person në gjendje të rëndë

5 Tetor 2022, 21:59, Kronika CNA
Aksident i katërfishtë në rrugën Lezhë-Milot/ Një
Foto ilustruese

Një aksident masiv është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin Lezhë-Milot, pranë kryqëzimit të Rrugës së Kombit.

Mësohet se katër makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ku si pasojë raportohet se ka mbetur i plagosur rëndë një person.

I plagosuri është nisur për mjekim në spitalin e Traumës në Tiranë.

Nga informacionet paraprake, ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti, ndërsa policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të përplasjes./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga