LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FNSH dhe “Shqiponjat” zbarkojnë në Elbasan e Vlorë/ Çfarë po kërkojnë

17 Shtator 2022, 21:17, Kronika CNA
FNSH dhe “Shqiponjat” zbarkojnë në Elbasan e Vlorë/
Foto nga vendngjarja

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe “Shqiponjat” kanë zhvilluar mbrëmjen e sotme kontrolle të befasishme në Vlorë dhe Elbasan.

Mësohet se aksioni është ndërmarrë për kapjen e personave të shpallur në kërkim dhe armëmbajtje pa leje.

Policia ka ngritur postblloqe në rrugët kryesore të hyrjes drejt këtyre qyteteve.

Ndërkohë, pritet njoftimi zyrtar mbi aksionin e zhvilluar./CNA.al

Lajmet e fundit nga