LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Çështja "Beleri" kalon për gjykim në Apelin e GJKKO-së

29 Maj 2023, 15:07, Kronika CNA

Çështja "Beleri" kalon për gjykim në Apelin e

Çështja për kryebashkiakun e Himarës, Fredi Beleri, për akuzën e blerjes së votave kalon për gjykim për Gjykatën e Apelit të Posaçëm.

Apeli i Përgjithshëm në Tiranë nuk e ka shqyrtuar kërkesën e Belerit dhe Pandeli Kokaveshit për të konsideruar si të paligjshëm arrestimin e tyre.

Apeli i Përgjithshëm në Tiranë nuk e ka shqyrtuar kërkesën e Belerit dhe Pandeli Kokaveshit për ndryshimin e masës së sigurisë të marrë në Vlorë.

Lajmet e fundit nga