LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Emrat – Viktima në Korçë, me dy identitete

28 Shkurt 2024, 21:34, Kronika CNA
Emrat – Viktima në Korçë, me dy identitete
Foto nga vendi i ngjarjes

Një nga viktimat e ngjarjes në Korçë rezulton me dy identitete.

Viktima Emiljano Pine njihet ndryshe si Jorgo Prifti. 40-vjeçari u qëllua me armë nga një person i paidentifikuar.

Emrat – Viktima në Korçë, me dy identitete
Emiljano Pine alias Jorgo Prifti

Ai mori plagë të rënda në trup dhe ndërroi jetë rrugës për në spital.

Ndërkohë, autori vrau veten me të njejtën armë që qëlloi Emiljano Pinen.

Arma e krimit u gjet në vendin e ngjarjes. Blutë kanë rrethuar menjëherë lagjen Nr. 18 të Korçës, ku ndodhi krimi.

Ndërkohë kanë nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të kësaj ngjarje që tronditI Korçën./ CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CNA.al (@cna.lajme)

20:39 Kronika

Vrasje në Korçë

Një vrasje raportohet nga burime zyrtare të policisë për C...

Lajmet e fundit nga