LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Kurbin/ Bie në kanalin vaditës, humb jetën 51-vjeçari

18 Gusht 2022, 21:59, Kronika CNA
E rëndë në Kurbin/ Bie në kanalin vaditës, humb
Foto ilustruese

Një 51-vjeçar nga Kurbini, ka humbur jetën tragjikisht, pasi ka rënë në një kanal vaditës.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Shullaz të Kurbinit.

51-vjeçari dyshohet se ka pësuar atak kardiak dhe për pasojë ka rënë në kanal, ku edhe ka humbur jetën.

Aktualisht policia po heton për dokumentimin e plot të ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga