LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nga snajperi tek antitanket/ Zbulohet një arsenal armësh në Yrshek

18 Gusht 2022, 18:20, Kronika CNA
Nga snajperi tek antitanket/ Zbulohet një arsenal armësh në
Foto ilustruese

Një arsenal armësh është zbuluar këtë pasdite në Yrshek të Tiranës.

Sipas të dhënave paraprake, mësohet se në një ndërtesë janë gjetur nje snajper, dy antitanke dhe dy armë automatike.

Ndërkohë është ndaluar një 53-vjecar, identiteti i të cilit nuk dihet ende.

Të tjera detaje pritet të zbulohen në vijim./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga