LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Atentati mafioz me dy viktima/ Pas ekzekutimit autorët djegin makinën

18 Gusht 2022, 10:12, Kronika CNA
Atentati mafioz me dy viktima/ Pas ekzekutimit autorët djegin makinën
Foto ilustruese

Edhe ditën e sotme është përsëritur e njëjta skenë pas çdo atentati.

Një makinë është gjetur e djegur në Frakull të Fierit, vetëm pak minuta pas të shtënave me armë pranë mbikalimit të Panajasë, në Vlorë.

Disa persona kanë qëlluar me armë në drejtim të një makine dhe si pasojë dyshohet se kanë mbetur viktimë dy persona.

Nga informacionet paraprake, ende nuk bëhen me dije rrethanat e plota të kësaj ngjarjeje që ka tronditur qytetin bregdetar.

Ndërkaq, policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe pritet të zbardhë më shumë detaje nga atentati./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga