LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Vrau me thikë 41-vjeçarin në Sarandë/ Arrestohet autori 24-vjeçar nga Laçi

17 Gusht 2022, 23:12, Kronika CNA
Vrau me thikë 41-vjeçarin në Sarandë/ Arrestohet autori
Foto nga vendngjarja

Policia ka arrestuar të riun Xh. Tarja, autorin e vrasjes me thikë të 41-vjeçarit Klodian Bakiaj, në Sarandë.

Arrestimi i tij është bërë i mundur disa orë pas ngjarjes së rëndë. Arsyeja e sherrit ka qenë vendi i parkimit të makinës.

Bakiaj kishte parkuar makinën para lokalit ku 24-vjeçari nga Laçi punonte si kamarier.

Fillimisht ata kanë debatuar, por më pas sherri ka agravuar dhe i riu e ka qëlluar me thikë.

Ndonëse Bakiaj është dërguar menjëherë në spital, ai ka humbur jetën për shkak të plagëve të marra.

Ndërkaq, policia po vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga