LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Vrasja me thikë në Sarandë/ Zbulohet arsyeja e sherrit

17 Gusht 2022, 21:12, Kronika CNA
Vrasja me thikë në Sarandë/ Zbulohet arsyeja e sherrit
Foto nga vendngjarja

Klodian Bakiaj mbeti viktimë pas një sherri të çastit në lagjen Nr.1 të Sarandës.

Mësohet se arsyeja e sherrit me të riun me iniciale Xh.T. ka qenë vendi i parkimit të makinës.

Bakiaj kishte parkuar makinën para lokalit ku 24-vjeçari nga Laçi punonte si kamarier.

Fillimisht ata kanë debatuar, por më pas sherri ka agravuar dhe i riu e ka qëlluar me thikë.

Ndonëse Bakiaj është dërguar menjëherë në spital, ai ka humbur jetën për shkak të plagëve të marra.

24-vjeçari është larguar menjëherë nga vendngjarja dhe është shpallur në kërkim nga policia.

Deri më tani janë marrë në pyetje dhjetëra persona që kanë qenë dëshmitarë, ndërsa policia po vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga