LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Notuan në det të trazuar/ Dy pushues rrezikuan mbytjen në plazhin e Shëngjinit

16 Gusht 2022, 14:58, Kronika CNA

Notuan në det të trazuar/ Dy pushues rrezikuan mbytjen në plazhin

Deti me dallgë ka rrezikuar jetën e dy personave, të cilët kanë rrezikuar të mbyten.

Ngjarja ka ndodhur te plazhi i Ranës së Hedhun në Shëngjin.

Raportohet se të dy personave u është dhënë ndihma e menjëhershme dhe aktualisht ndodhen në spitalin e Lezhës, jashtë rrezikut për jetën./CNA.al

 

 

 

 

 

 

Lajmet e fundit nga