LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident te "Kodra e Diellit"/ 29-vjeçarja përplas tre këmbësorë

15 Gusht 2022, 21:04, Kronika CNA
Aksident te "Kodra e Diellit"/ 29-vjeçarja përplas tre
Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në afërsi te "Kodra e Diellit", në Tiranë.

Blutë bëjnë me dije se shtetasja me iniciale D.G., 29 vjeçe, duke drejtuar mjetin ka përplasur këmbësorët B.H., 60 vjeç, V.H., 57 vjeçe dhe A.T., 27 vjeçe.

Si pasojë janë dëmtuar tre këmbësorët, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkaq, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga