LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Djali e mbyti të atin me duar/ Zbardhen detajet e krimit horror në Lushnje

6 Korrik 2022, 15:33, Kronika CNA
Djali e mbyti të atin me duar/ Zbardhen detajet e krimit horror në
Foto ilustruese

Janë zbardhur detajet e para të vrasjes që tronditi Lushnjen.

Mësohet se Andrea Stase ka mbytur të atin Mitër Stase, 85 vjeç.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Remas të Divjakës, ndërsa mësohet se autori e ka mbytur të atin me duar.

Sakaq, Andrea Stase, 58-vjeç, është shpallur në kërkim dhe policia është vënë ndjekje të tij.

  Ende nuk dihen detajet e kësaj ngjarjeje, ndërsa pritet njoftimi nga policia./E.T-CNA.al

Lajmet e fundit nga