LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aksident pranë kryqëzimit të rrugës së Shëngjinit/ Plagoset një grua

18 Mars 2023, 18:45, Kronika CNA

Aksident pranë kryqëzimit të rrugës së Shëngjinit/

Një aksident ka ndodhur në aksin Lezhë-Milot, pranë kryqëzimit të rrugës së Shëngjinit.

Dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin dhe si pasojë e aksidentit është plagosur një grua.

E plagosura është dërguar mënjëherë në spital për të marrë ndihmë mjekësore./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga