LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Në kërkim për shitje droge/ Kapet 26-vjeçari i dënuar me burgim

18 Mars 2023, 09:43, Kronika CNA
Në kërkim për shitje droge/ Kapet 26-vjeçari i dënuar
Foto ilustruese

Policia ka bërë të mundur kapjen e një personi të shpallur në kërkim.

Konkretisht blutë e Sarandës njoftojne se kanë lokalizuar vendndodhjen e një shtetasi në kërkim dhe kanë arrestuar të riun Edlor Omeri, banues në Sarandë.

26-vjeçari ishte shpallur në kërkim pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Sarandë, me vendimin e datës 19.07.2022, e ka dënuar me 3 vite e 4 muaj burgim, për veprën penale “Prodhim dhe shitja e lëndëve narkotike./ CNA

Lajmet e fundit nga