LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shpërthim i fuqishëm në Mitrovicë

22 Shtator 2023, 08:33, Kosova & Bota CNA
Shpërthim i fuqishëm në Mitrovicë
Foto ilustruese

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në Lagjen e Boshnjakëve në veri të Mitrovicës. Shpërthimi ka ndodhur rreth mesnatës.

Mësohet se nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale. Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Lagjja e Boshnjakëve është e banuar nga një popullatë e përzier. Ende nuk dihen shkaqet e shpërthimit./ CNA

Lajmet e fundit nga