LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi i ditës, e martë 20 shkurt 2024/ Çfarë kanë rezervuar yjet për ju

19 Shkurt 2024, 22:51, Horoskopi CNA

Horoskopi i ditës, e martë 20 shkurt 2024/ Çfarë kanë

Dashi

Sot keni hënën kundër ndaj kushtojini vëmendje tensioneve të vogla me partnerin tuaj në dashuri. Një projekt i ri me personin e duhur do të vijë në punë.

Demi

Do jetë një ditë e bukur edhe nëse do të ketë mosmarrëveshje të vogla dashurie. Në punë mund të ketë probleme financiare dhe të gjitha marrëveshjet duhet të lidhen së shpejti.

Binjakët

Në dashuri duhet të punoni më shumë, veçanërisht nëse tashmë jeni të interesuar për dikë. Në punë, pohoni veten, veçanërisht nëse dëshironi një rinovim kontrate.

Gaforrja

Do të ishte më mirë që pakënaqësitë e dashurisë t’i largonit nga supet tuaja. Mund të ketë probleme në punë por do të zgjidhen në javët në vijim.

Luani

Do jetë një ditë e bukur për dashurinë që do sjellë zgjidhje për diskutimet e periudhës së fundit. Ka ardhur koha e ndryshimeve në punë edhe nëse nuk i keni zgjedhur.

Virgjëresha

Dita do jetë ideale për të thelluar një njohuri të lindur së fundmi që mund të evoluojë në diçka tjetër. Në punë mund të keni probleme me shefat apo kolegët.

Peshorja

Do jetë një ditë e bukur për ndjenjat që do vijë falë hënës në shenjën tuaj. Në punë ka mundësi rikuperimi dhe vijnë edhe projekte të reja.

Akrepi

Kjo është një ditë e bukur për dashurinë dhe shikoni përreth sepse diçka e bukur mund të lindë. Në punë, periudha është ideale për projekte.

Shigjetari

Dashuria është sërish protagonistja e jetës suaj ndaj shijoni çdo moment. Në punë është mirë të mos lini pas dore kontaktet e reja.

Bricjapi

Do jeni paksa të nënshtruar për dashurinë, për shkak të hënës kundër. Në punë jeni pak të shpërqendruar por ndonjëherë edhe ju nuk jeni perfekt.

Ujori

Do ketë një hënë të bukur në qiellin tuaj që ju ndihmon me ndjenjat. Në punë ka disa raporte për të shqyrtuar.

Peshqit

Një kohë më e mirë për dashurinë po vjen dhe është e mirë edhe për ata që kanë përjetuar një krizë. Keni nevojë për të rifituar ekuilibrin në punë por gjërat do të përmirësohen së shpejti./ CNA

Lajmet e fundit nga