LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi, e diel, 11 shkurt 2024/ Çfarë kanë parashikuar yjet, sipas Paolo Fox

10 Shkurt 2024, 23:00, Horoskopi CNA

Horoskopi, e diel, 11 shkurt 2024/ Çfarë kanë parashikuar yjet,

Dashi

Ju pret një ditë e fokusuar te dashuria, ku do të duhet të jepni më të mirën. Emocionet do të jenë pozitive. Mund të ketë mbetur diçka që ju mundon, por është koha të jeni të hapur për të biseduar për gjithçka. Flisni me njëri-tjetrin dhe do të shihni se do arrini t’i sqaroni gjërat.

Demi

Gjatë kësaj dite do të favorizohen ndjenjat. Ata që janë beqarë ose janë duke u shëruar nga një ndarje e dhimbshme do të mund të shikojnë përsëri përreth me sy kureshtarë. Kjo është koha e duhur për të gjetur personin e duhur. Puna, vazhdon ngadalë, me disa pengesa gjatë rrugës.

Binjakët

Dashuria do t'ju vërë në dilemë, ndoshta sepse nuk dëshironi të ekspozoni shumë veten dhe ndjenjat te të tjerët. Në vend të kësaj, përpiquni të hapeni më shumë, edhe nëse ndonjëherë është e nevojshme do ju duhet të përmbaheni nëse nuk doni të debatoni me të gjithë botën.

Gaforrja 

Në dashuri do të ketë tensione. Dikush po përjeton një krizë marrëdhëniesh, ju ndiheni të lodhur dhe nervozë, në humor të keq dhe pa dëshirë për të nisur një grindje. Për fat të mirë në punë do arrini të bëni kompromise. Zakonisht jeni kaq kokëfortë sa nuk është e lehtë t'ju bindnin ose të ndryshoni mendje.

Luani

Dashuria nuk ka qenë pika juaj e fortë kohët e fundit, keni pasur shumë diskutime dhe shumë gjëra për të sqaruar. Tani thjesht dëshironi të jeni bashkë dhe Afërdita do ju ndihmojë duke ju dhënë emocione pozitive.

Virgjëresha

Jeni pak të lodhur dhe të mërzitur, ndjenja jo pozitive për të dielën tuaj. Ata që po përjetojnë një krizë marrëdhëniesh mund të kërkojnë një justifikim për të nxjerrë në sipërfaqe problemet e vjetra. Flisni me njëri-tjetrin dhe përpiquni të sqaroheni. Nuk ka kuptim të mbash gjithçka brenda.

Peshorja

Hëna do të jetë ende në shenjën tuaj, kjo do të jetë një ndihmë e madhe në dashuri, mund të bëni disa plane të rëndësishme. Në punë, qëndroni larg polemikave. Nuk çojnë askund.

Akrepi

Hëna në kundërshtim mund të krijojë pakënaqësi dhe polemika, sidomos në dashuri. Mund të krijohen tensione në jetën në çift, që do t’ju bëjnë të flisni çdo gjë që mbani përbrenda. Në fushën profesionale yjet ju ftojnë të jeni të kujdesshëm.

Shigjetari

Do të jetë një ditë nervoze për ju, shmangni polemikat e panevojshme. Puna po ecën mirë, më në fund mund ta tregoni veten në sytë e atyre që nuk donin të besonin te ju. Do të jeni në gjendje të kompensoni kohën e humbur dhe vlerësimin e humbur. Do të tregoni vlerën tuaj për të gjithë.

Bricjapi

Yjet do të jenë në favorin tuaj. Jeta sentimentale ka arritur në një udhëkryq, duhet të merrni një vendim të rëndësishëm. Në fushën profesionale nuk mund të hiqni dorë për momentin, tregoni se nga çfarë jeni krijuar.

Ujori

Ju pret një ditë pozitive në dashuri, diçka e bukur dhe pozitive mund të ndodhë mjaftueshëm për t'ju rikthyer buzëqeshjen. Afrohuni me ata që ju interesojnë nëse jeni beqarë. Duhet të zgjidhni një problem ekonomik dhe të shmangni shpenzimet e tepërta.

Peshqit

Dashuria favorizohet këtë të dielë. Ato persona që kanë pak kohë beqarë do mund të rizbulojnë gëzimet e dashurisë. Vijnë emocione të forta, bëhuni gati. Kujdes nga shpenzimet e tepërta./ CNA

Lajmet e fundit nga