LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Surprizat për çdo shenjë të horoskopit/ Çfarë kanë rezervuar yjet për javën e ardhshme

4 Shkurt 2024, 16:38, Horoskopi CNA

Surprizat për çdo shenjë të horoskopit/ Çfarë

Dashi

Një lajm i mirë po vjen për shenjën tuaj. Këtë javë Mërkuri do të bëjë një tranzit të favorshëm, i cili do t'ju sjellë lehtësim në javët në vijim, pas një janari mjaft stresues. Sigurisht që presioni dhe lodhja nuk do zvogëlohet, por do të gjeni më pak pengesa në rrugën tuaj dhe, në vendin e punës, mund të shfaqen disa mundësi më shumë. Ditët me fat: të premten dhe të shtunën.

Demi

Fatkeqësisht këtë javë, duke filluar nga e marta, Mërkuri do t'ju kthejë shpinën. Në periudhën e ardhshme mund të ketë disa vështirësi komunikimi në familje dhe në zyrë . Për fat të mirë, Marsi, Jupiteri dhe Venusi do t'ju ndihmojnë, duke ju dhënë një shtysë për të kapur mundësitë që ju vijnë.

Binjakët

Duke filluar nga e marta Mërkuri do të hyjë në shenjën "miqësore" të Ujorit. Pas një periudhe bllokimi, më në fund disa lëvizje kthehen në jetën tuaj, qoftë edhe ajo "mendore". Stimujt do t'i gjeni sërish, falë edhe takimeve interesante dhe do të filloni sërish të planifikoni për të ardhmen. Një hënë paksa e tensionuar do ju bëjë të ndiheni në humor të keq në pjesën e parë të javës. Situata do të përmirësohet në fundjavë.

Gaforrja

Kjo javë më në fund do t'ju japë pak lehtësim! Duke filluar nga e marta, Mërkuri nuk do të jetë më në kundërshtim me shenjën tuaj. Pak nga pak do të arrini të rregulloni një lidhje të rëndësishme, qoftë kjo një aleancë profesionale apo një marrëdhënie romantike. Sigurisht, Afërdita mbetet gjithmonë në opozitë , por tashmë dialogu me partnerin do të jetë më i lehtë për t'u kuptuar.

Luani

Këtë javë për fat të keq planeti Mërkuri do të hyjë në kundërshtim me shenjën tuaj. Duke filluar nga e marta mund të lindin disa probleme, diskutime apo keqkuptime të tjera në punë apo në familje. Kushtojini vëmendje të veçantë të premtes dhe të shtunës, kur hëna në kundërshtim rrezikon ta tensionojë situatën edhe më shumë. Mos merrni vendime të nxituara në zyrë.

Virgjëresha

Një periudhë me fat vazhdon për shenjën tuaj , veçanërisht kur bëhet fjalë për ndjenjat: një Venus e bukur mbron jetën tuaj në çift dhe ju shtyn të planifikoni një të ardhme të rëndësishme. E mërkura dhe e enjtja në veçanti do të jenë dy ditë shumë romantike, të mbrojtura nga një hënë e bukur e favorshme. Të dielën mund të përballeni me disa pengesa.

Peshorja

Këtë javë planeti Mërkuri më në fund do të kthehet në anën tuaj! Do të mund të lini pas pengesat e javëve të fundit dhe të shikoni të ardhmen me më shumë pozitivitet dhe dëshirë për të bërë gjëra të reja. Në punë nuk do mungojnë mundësitë, edhe nëse Marsi në një pozicion të pafavorshëm do t'ju bëjë të ndiheni të lodhur më shumë se zakonisht.Vini bast gjithçka të premten dhe të shtunën, kur do të keni një hënë të bukur për t'ju mbështetur.

Akrepi

Fatkeqësisht këtë javë, duke filluar nga e marta,  planeti Mërkuri do t'ju kthejë shpinën , duke sjellë disa vështirësi të tjera në rrugën tuaj.Mbi të gjitha do të ndikohet në nivelin profesional, mund të lindin disa tensione ose disa pengesa të tjera në zyrë.  Jupiteri në kundërshtim ju kërkon të vlerësoni me kujdes çdo vendim dhe të mos veproni me nxitim. Të dielën do të keni një ditë romantike.

Shigjetari

Këtë javë planeti Mërkuri hyn në shenjën e Ujorit , duke ju sjellë një frymë të këndshme ajri të pastër! Në periudhën e fundit nuk dukej se do të ndodhte asgjë veçanërisht stimuluese dhe përkundrazi tani nuk do të mungojnë mundësitë për t'u takuar dhe aventurat që kërkoni gjithmonë. Hëna do të sjellë superfat në lidhje të hënën dhe të martën.

Bricjapi

Këtë javë planeti Mërkuri do të largohet nga shenja juaj për të hyrë në atë të Ujorit. Megjithatë, mos u shqetësoni.  Do të vazhdoni të keni Marsin dhe Venusin në lidhje dhe nëse nuk e keni marrë tashmë lajmin e mirë, prisni deri në fund të muajit! Në veçanti e mërkura dhe e enjtja do të jenë dy ditë vërtet me fat, me një hënë të bukur në shenjë. Dashuria do të japë emocione të mëdha!

Ujori

Këtë javë planeti Mërkuri do të arrijë Diellin në lidhje me shenjën tuaj, gati për t'ju dhënë një shtysë shtesë! Në periudhën e ardhshme nuk do të mungojnë lajmet dhe mundësitë, sidomos nga ana profesionale. Jo të gjitha projektet tuaja do të mund të realizohen menjëherë, por ju jeni në rrugën e duhur që ato të konkretizohen së shpejti!

Peshqit

Java juaj fillon me një hënë paksa të tensionuar të hënën dhe të martën, kur mund të shfaqen disa pengesa të vogla. E mërkura dhe e enjtja janë ditët më me fat. Mbi të gjitha, do të jetë fusha e ndjenjave që do t'ju japë emocione të paharrueshme. Afërdita forcon marrëdhënien tuaj dhe u jep beqarëve takime të reja./ CNA

 

Lajmet e fundit nga