LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Meri Shehu bën parashikimin mujor/ Surprizat për secilën shenjë në shkurt

1 Shkurt 2024, 15:40, Horoskopi CNA
Meri Shehu bën parashikimin mujor/ Surprizat për secilën
Astrologia Meri Shehu

Astrologia Meri Shehu ka bërë parashikimin mujor të horoskopit nga shtëpia e “Big Brother VIP Albania 3”.

Meri tha se muaji shkurt do të jetë shumë solidar, me ide të reja me bashkëpunime njerëzore dhe me ide revolucionare.

Kjo energji sipas saj, vjen nga ndikimi i Hënës së re në Ujor, e cila do të sjellë ndryshime të mëdha, por edhe forcë për t’i përblluar ato.

Astrologia deklaroi se Hëna e re do të përballet me Jupiterin në Dem, do të jetë shpërthyese dhe shumicën e njerëzve do t’i bëjë të dalin nga disa konture ku mendojnë se janë të sigurt.

Parashikimi për secilën shenjë:

Dashi

Do fillojë të bëjë shoqëri, do dalë, do flirtojë dhe do jetë një muaj që do zgjerojë marrëdhëniet dhe komunikimet e tij. Shoqëri, argëtim, dhe besoj që është momenti të përgatitet për jetë të bukur të pranverës, por që do hapet me flirtime të mëdha. Do fluturojë në të gjitha anët për të parë se çfarë i përshtatet.

Demi

Do bëjë një luftë të rëndësishme për çështje karriere, dikush do t'i marrë ato gjërat që ka arritur. Kështu që të këtë kujdes të ruajë vendin e punës dhe marrëdhënien në çift.

Binjakët

Do udhëtojnë, do çlirohen nga prangat dhe do ndihen të lirë pas një viti për të bërë gjërat që duan ata vetë. Nuk do duan të rrinë në një vend që mendojnë se i kanë bllokuar. Binjakët e shtëpisë këtu do gjejnë mënyra për të fluturuar dhe për të gjetur ide të reja për t'i shpalosur.

Gaforrja

Psikologjikisht, janë pak të rrënuar. Deri sa të vijë Hëna e re do mendojnë se kanë probleme shëndetësore e të tjera, dhe do ta ndiejnë shumë fort këto ditët e para, do kuptojnë më pas nga i vijnë problemet. Një i dashur i ka tradhtuar pakëz, aty do zhgënjehen.

Luanët

Hënën e re do ta kenë përballë tyre, deri tani rrugët duken si të paqarta, si të zëna, por ka kohë për një rifillim të ri. Pas disa ditësh duhet të kuptojnë të bëjnë një rigjenerim të jetës së tyre. Disa luanë mund të kenë probleme në disa bashkëpunime.

Virgjëresha

Ka nevojë për një suport psikologjik në këtë periudhë. Hëna e re në Ujor do t’i çlirojë ekonomikisht dhe do t'i japë të mirat për t'u ndier të sigurt. Këto ditë ndihen pak të rrënuar dhe të pafuqishëm për t'u përballur me fobitë e tyre, me fantazmat e tyre psikologjike, por pas disa ditësh do çlirohen dhe do marrin një rrugë të re. Jupiterin e kanë aleat dhe do t’i ndihmojë.

Peshorja

Do të kenë një periudhë shumë të rëndësishme erotike, të bukur dhe do dalin, do udhëtojnë. Nëse presin mesazhe ose takime i kanë të bllokuara. Pas datës 5-6 hapen rrugë dhe çelen mundësitë.

Akrepi

Do merren më shumë me çështjet familjare. Do ndjehen të bllokuar disa ditë, por pas datës 5 fillon një etapë e re e cila do jetë e rëndësishme, do ndryshojnë shtëpi do marrin shtëpi të re, do ndihen bukur, do bashkëjetojnë, disa do kalojnë në një fazë euforie.

Shigjetari

Me hënën e re në Ujor do ndihen shumë mirë, i shikoj që do marrin një energji pozitive, mund të kenë edhe probleme shëndetësore, por pas datës 5-6 do thirren për gjëra që nuk i kishin menduar. Do kenë një ndryshim punë, por të mos e bëjnë.

Bricjapët

Çështjet ekonomike i kanë të bllokuara. Pas datës 5-6 çlirohen më Hënën e re në aspekte të ndryshme. Jupiteti në dem i ka bërë mjaft të fortë.

Ujorët

Është muaji i tyre, do kenë edhe Hënën e re. Do t’i kalojnë këto ditë me dëshirën për të bërë ndryshime të mëdha. Mund të mërziten, por lajmet për të do të jenë pozitive dhe asnjë nuk i ndal për të bërë ndryshime në jetën e tyre.

Peshqit

Peshqit janë pak të bllokuar. Hëna e re në Ujor nuk ka ardhur ende dhe është në shtëpinë e 12-të për peshqit, dhe i ka kapur mërzitja dhe ndihen si të pafuqishëm. Jupiteri është aty, por prapaskenat nga një femër duhet t'i shikojnë me kujdes, se hëna e re me Jupiterin bën një prapaskenat në fushën e miqësisë. Çdo gjë do sqarohet për ta pas datës 6./ CNA

Lajmet e fundit nga