LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi, e hënë, 29 janar 2024/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju, sipas Paolo Fox

28 Janar 2024, 23:03, Horoskopi CNA

Horoskopi, e hënë, 29 janar 2024/ Ja çfarë kanë

Dashi

Ditët e fundit dikush mund t'i ketë larguar njerëzit nga ju. Në jetën në çift do të ketë sqarime. Po shkojmë drejt një viti që do të jetë plot surpriza.

Demi

Hëna dhe yjet janë në favorin tuaj. Ndonjëherë keni nevojë për një shkundje emocionesh që ju kthen në lojë. Ju pret një shkurt i shkëlqyer. Kushdo që ka mbyllur një histori do të mund të rikuperohet.

Binjakët

Venusi më në fund nuk është më në opozitë. Secili duhet të zgjedhë jetën e tij dhe zgjedhjet shkojnë në drejtim të nevojave të tyre. Ata që kanë qëndruar paksa të mbyllur në vetvete do të duhet të zvogëlojnë distancën nga i dashuri i tyre.

Gaforrja

Kjo javë fillon për ju me disa dyshime në dashuri. Kjo është veçanërisht e vërtetë për çiftet që e duan njëri-tjetrin. Kujdes nga fjalët që thuhen pas shpine.

Luani

Shumë prej jush janë të tensionuar, janë të shqetësuar dhe të lodhur. Marsi dhe Venusi janë do të jenë në favorin tuaj, ndaj jeni shumë gati për të dashuruar. Kushtojini vëmendje çështjeve ekonomike dhe punës.

Virgjëresha

Venusi është në një tranzit interesant me një hënë të favorshme, veçanërisht në mëngjes. Mund të shmangni bezditë, të përpiqeni të zgjidhni problemet dhe të provoni zgjidhje të reja. Në shkurt, kërkoni pak siguri në dashuri pas dyshimeve të shumta të muajit të kaluar.

Peshorja

Jemi pothuajse në shkurt, një muaj që do të lërë hapësirë ??për disa pavendosmëri në punë dhe në familje. Duhet sqaruar një situatë e caktuar, ka një konflikt pune por nuk keni faj, ndoshta keni të bëni me një person paksa të çmendur.

Akrepi

Zgjedhjet në dashuri që do të bëni këtë muaj do të jenë të rëndësishme. Ndoshta dikush më në fund do të përjetojë një emocion të madh. Këto ditë është e vështirë të qëndrosh larg historive dhe ndjenjave të mira. Priten përmirësime javën e ardhshme.

Shigjetari

Nga natyra ju preferoni udhëtimet. Do të ishte turp të mbylleni në shtëpi. BeqaRët do të përpiqen të gjejnë njeriun e zemrës, që të përjetojnë emocione të bukura. Kini guxim!

Bricjapi

Nga natyra ju gjithmonë dëshironi të rinovoni jetën tuaj, për ju është një hap i rëndësishëm pasi i llogarisni shumë vendimet që merrni. Ndonjëherë ju duhet të ndryshoni punën ose mënyrën e jetesës. Midis shkurtit dhe majit një ëndërr mund të bëhet realitet.

Ujori

Ka një dëshirë për të lëvizur, për të ndryshuar jetën, por kjo varet nga mosha dhe nga personi. Nuk mund të përjashtohet që dikush të përfundojë një bashkëpunim dhe të rifillojë diçka që nuk e ka bërë për një kohë të gjatë. Kini kujdes sepse edhe dashuria mund të paguajë një çmim.

Peshqit

Venusi është armiqësor. Edhe nëse gjithçka nuk zgjidhet me një shkop magjik, mund të përpiqeni të ecni më shumë për të përparuar. Shkurti hapet për një situatë më të mirë nga pikëpamja sentimentale./ CNA

Lajmet e fundit nga