LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi, e shtunë, 27 janar 2024/ Çfarë kanë parashikuar yjet për shenjat e zodiakut, sipas Paolo Fox

26 Janar 2024, 23:03, Horoskopi CNA

Horoskopi, e shtunë, 27 janar 2024/ Çfarë kanë parashikuar

Dashi

Marsi është në shenjën tuaj, do kaloni momente të shëlqyera në çift. Përsa i përket punës, ende nuk janë kapërcyer të gjitha problemet. Nëse jeni të shqetësuar, keni të drejtë. Një sukses i vogël do t'ju japë ide për qëllime të tjera.

Demi

Në punë nuk jeni plotësisht të sigurt për atë që po bëni. Nuk ju pëlqejnë ndryshimet radikale, por diçka e veçantë mund të ndodhë brenda fushës suaj profesionale që do t'ju bëjë të ndryshoni rol ose vendndodhje.

Binjakët

Gjatë fundjavës, beqarëve do t’i rikthehet dëshira për të dashuruar. Shprehini pohoni ndjenjat tuaja dhe jepini hapësirë ??asaj që ju intereson. Do të kërkoni takime të veçanta.

Gaforrja

Ju zakonisht vëzhgoni se çfarë ndodh rreth jush pa u përfshirë. Takime të reja ju presin gjatë fundjavës. Nëse jeni beqar, mos u mbyllni në shtëpi, dilni dhe takoni njerëz të rinj.

Luani

Këtë të shtunë do të ndjeni nervozizëm. Nëse keni vështirësi, përpiquni të qetësoheni dhe mos e përballoni gjithçka vetëm. Ka një gjendje tensioni në lidhje me mjedisin që ju rrethon. Mos e humbni fokusin në sfidën për të cilën po përgatiteni.

Virgjëresha

Ju pret një ditë disi plot tension. Mos e lodhni veten sepse mund të keni disa probleme fizike. Fundjava nuk do jetë e jashtëzakonshme, priten disa vështirësi. Nëse po përjetoni një siklet në çift ose ndiheni konfuzë, sqarojini gjërat me personin që keni në krah.

Peshorja

Jeni gati të vendosni nëse do të bëni diçka të re në punë. Ndoshta do nisni një biznes të ri. Mund të ndërmerrni një aventurë të re. Kini kujdes, mos i shkarkoni problemet personale te partneri. Është koha për të rindërtuar jetën tuaj.

Akrepi

Do keni dyshime dhe do të ndiheni të hutuar. Dëgjoni thellë brenda vetes për të kuptuar se çfarë duhet të bëni. Sigurisht që nuk do të jetë e lehtë të bëni zgjedhje, pasi mund të “shkatërroni” ndonjë sukses të kohëve të fundit.

Shigjetari

Ju pret një fundjavë rikuperimi, por do të duhet të jeni të guximshëm dhe të mos keni frikë të flisni. Mund të përjetoni një rënie të performancës në punë, gjë që nuk është normale për ju. Mundohuni të mos flisni pa u menduar.

Bricjapi

Ata që kanë në mendje projekte të mëdha do mund t'i realizojnë, rezutate do të ketë më shumë nga muaji maj. Sot dhe nesër do të rifitoni besimin te vetja. Do të keni lajme pozitive nga ana ekonomike, edhe nëse mund të keni ndonjë borxh.

Ujori

Po përpiqeni të kapërceni stresin e akumuluar muajt e fundit. Marsi, i cili fillon një tranzit pozitiv në shenjën tuaj, do t'ju lejojë të merrni lajme të mira, veçanërisht për ata që kanë qenë shumë të sëmurë gjatë kësaj periudhe. Në dashuri gjërat shkojnë më së miri.

Peshqit

Do të keni një fundjavë të qetë, tensioni mund të ulet. Nëse jeni në mes të konflikteve familjare ose jeni distancuar nga partneri juaj, mund të ndjeheni të mërzitur gjatë fundjavës.

Lajmet e fundit nga