LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Horoskopi, e mërkurë, 10 janar 2024/ Çfarë kanë parashikuar yjet për shenjat e zodiakut

10 Janar 2024, 07:20, Horoskopi CNA

Horoskopi, e mërkurë, 10 janar 2024/ Çfarë kanë

Dashi

Një rikthim i mrekullueshëm në skenë po përgatitet për ju, ose ndoshta tashmë po e përjetoni. Në fund të fundit, në janar merren vendime të mira për të gjithë vitin dhe për ju do të ketë shpërblime të mëdha në jetën tuaj të dashurisë dhe ata tashmë janë në horizont, shikoni përreth.

Demi

Është një moment në të cilin duhet të hidhni pas të shkuarën, por edhe të mbroheni, si dhe të zgjidhni problemet ligjore dhe financiare. Mos gaboni në anën e sigurisë dhe rrethoni veten vetëm me njerëz më të besueshëm.

Binjakët

Nga pikëpamja sentimentale po përjetoni paqartësi, e cila ndoshta vjen nga e kaluara, por në këtë moment shumë prej jush dëshirojnë mundësi të reja që nuk duket se vijnë për momentin. Nervozizmi do të mbizotërojë këtë të mërkurë.

Gaforrja

Sot intuita juaj nuk do t’ju zhgënjejë. Jeni gati për të fituar një sfidë, keni kapërcyer shumë pengesa dhe në të kaluarën e afërt është lëkundur siguria juaj. Sot duhet të përballeni me luhatje humori, të shkaktuara nga Hëna.

Luani

I dashur Luan, kjo është një ditë e rëndësishme për jetën sentimentale. Ju pëlqejnë njerëzit që nuk largohen nga ju dhe në këtë moment mund të ndodhë që të dashuroheni. Vendimet e rëndësishme të punës do të shtyhen deri në qershor.

Virgjëresha

Ju jeni në një fazë jokomode, por pozitive. Keni të bëni me auditime, braktisje pune të pasigurta, por edhe me ndarjen e disa njerëzve. Kjo do të thotë që jeta juaj do të ketë ndryshime të mëdha. Duhet të rikuperoni lidhjet e dashurisë, për disa prej jush ky është shqetësimi i momentit.

Peshorja

Tregoni kujdes në lidhjet familjare, veçanërisht nëse ka njerëz me të cilët nuk mund të komunikoni mirë. Pas disa muajve të vështirë, tani po shihni përsëri dritë dhe kjo vlen edhe për trupin dhe formën tuaj fizike.

Akrepi

Shfrytëzoni sa më shumë nga këto ditë ndjesish të bukura, por mos e teproni me xhelozi. Tani duhet të shijoni marrëdhëniet dhe emocionet tuaja. Në frontin e punës do të keni transformime. Dikush mund të ndryshojë punë apo të ndryshojë statusin aktual. Pra, disa prej jush mund të kenë rritje në punë.

Shigjetari

Beqarët duhet të përpiqen të përfshihen në një takim, dashuria në këtë periudhë mund të vijë nga momenti në moment. Megjithatë, kini kujdes të mos e ekzagjeroni me besimin e tepërt.

Bricjapi

Ditët janë pak të lodhshme në punë, por ju pëlqen të punoni shumë dhe të fitoni bukën e gojës. Periudha do të jetë intensive dhe e favorshme, por vetëm nëse fokusoheni në projekte që kanë vërtet kuptim për ju. Jini të kujdesshëm ndaj atyre që flasin shumë, por nuk bëjnë asgjë.

Ujori

Sa më afër të arrijmë në shkurt, aq më mirë është për ju jeta sentimentale. Ndjenjat që kanë lindur tani do të jenë më kuptimplota në muajt e ardhshëm. Në frontin e punës do të kenë zhvillime interesante, por së pari mendoni për dashurinë.

Peshqit

Sot jeni të mërzitur, nervozë dhe mund të ekzagjeroni gjërat. Gjithë ky nervozizëm, është faji i Venusit, por ditët e tij janë të numëruara ndaj mbajini nën kontroll këto tensione dhe do të kalojnë së shpejti. Do të vini në dyshim një marrëdhënie, kini kujdes me Peshqit, Shigjetarin dhe Virgjëreshën.

Lajmet e fundit nga