LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi i ditës, e mërkurë, 3 janar 2024/ Çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

3 Janar 2024, 07:31, Horoskopi CNA

Horoskopi i ditës, e mërkurë, 3 janar 2024/ Çfarë

Dashi

Tashmë ka nisur viti i betejave dhe fitimeve të mëdha. Dashi nuk ka rivalë kur e vendos mendjen të bëjë diçka të rëndësishme dhe sot do të jetë një ditë e rëndësishme.

Demi

Në këtë periudhë duhet të përballemi me disa shqetësime të vogla. Ata që kanë probleme me punën apo paratë do të jenë më të lumtur nga fundi i majit. Në 2024 ka muaj në të cilët duhet të luftoni kundër njerëzve ziliqarë ose njerëzve që nuk ju ndihmojnë.

Binjakët

Sot do të keni Venusin kundër që do të ndikojë në marrëdhënien tuaj. Sot disa prej jush do të ndihen të mërzitur dhe do të donin të bënin diçka ndryshe.

Gaforrja

Disa dyshime janë normale për ju, duke qenë të sunduar nga Hëna. Nëse ka dyshime dhe tensione ndaj partnerit, nuk mund ta ndryshoni menjëherë qëndrimin, por duhet të solidarizoheni.

Luani

Jupiteri në kundërshtim do të thotë që mund të keni probleme me paratë në pritje, tensione të vogla, ndaj do të keni shumë zënka. Nëse ka projekte dhe çështje pune në pritje duhet të zgjidhen tani.

Virgjëresha

Dita e sotme është favorizuese për ata që duan të zhvillojnë biznesin e tyre. Në dashuri, kushtojuni vëmendje komplikimeve të vogla, shmangni situatat komplekse që krijojnë konfuzion.

Peshorja

Sot keni ide të qarta për punën, për momentin dyshimet e vetme kanë të bëjnë me situata të paqarta familjare dhe dashurie, të cilat preken nga ndikime të jashtme jopozitive.

Akrepi

Me Jupiterin përballë, dita e sotme do të jetë paksa stresuese. Do të keni shqetësime të vogla për të kapërcyer.

Shigjetari

Jo vetëm hakmarrja, por Afërdita në shenjën tuaj thotë se në këtë moment emocionet janë vendimtare, historitë mund të lindin nga sot nesër, ndërsa ata që tashmë e kanë një të tillë do ta përjetojnë më intensivisht se kurrë.

Bricjapi

Lëvizni vetëm kur jeni të bindur për atë që bëni. Sot do të keni projekte të rëndësishme për të nisur. Kohët e fundit dikush është zhgënjyer nga ju.

Ujori

Ju po kërkoni diçka të re në punë, por revolucionet që po ndodhin duhen menaxhuar me kujdes, sepse Jupiteri do të jetë në kundërshtim. Në dashuri në këtë moment ju duhet shumë durim dhe vullnet.

Peshqit

Dhjetori ishte një muaj kontrollesh, ndalimesh të papritura, tani ne vazhdojmë pa menduar për të shkuarën. Saturni në shenjën tuaj do të thotë që keni pasur situata që nuk ia vlen t’i jetoni më./ CNA

Lajmet e fundit nga