LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Tirana dhe Erzeni ndajnë pikët

2024-02-11 18:59:49, Sport CNA
Tirana dhe Erzeni ndajnë pikët

Nuk prodhoi fitues sfida mes Tiranës dhe Erzenit, e cila u mbyll në barazim 1-1.

Trajneri i shijakasve, Skerdi Bejzade, bëri debutimin, por skuadra nuk shkoi më shumë se barazimi.

Pas pjesës së parë të mbyllur pa gola, e dyta ishte tjetër histori. Erzeni kaloi në avantazh me Zekën në minutën e 75-të, por vetëm 6 minuta më vonë, Abazaj vendosi baraspeshën.

Me këtë barazim, Tirana mban vendin e katërt me 34 pikë, ndërsa Erzeni renditet në vendin e tetë me 23 pikë.

19:00 Sport

Vllaznia

Vllaznia u rikthye te fitorja në kampionat, teksa mposhti Te...

18:58 Sport

Partizani në

Dinamo City triumfoi 2-1 ndaj Partizanit në derbi me përmbys...

Lajmet e fundit nga