LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Besnik's shocking confession: My sons raped me, smoked hashish and told me 'come here, my son is finished'"

2022-11-27 19:44:00, Sociale CNA
Besnik's shocking confession: My sons raped me, smoked hashish and told me
Faithful in "See You in Court"

Besnik shocked everyone today with his confession in "See you in court". He stated that his children abused him, and even called them drug addicts, saying that they drank hashish and addressed him with offensive language.

Part of the conversation

Dorina: I told her, do you have problems with that other one? No, he told me I don't have any.

Eni Çobani: Did you explain it to him? You still have problems with the first wife.

Faithful: I had problems, I don't anymore.

Eni Çobani: When did you have them, O Besnik?

Besniku: I kam pasur në 2019, atëherë dhe e ndava. Problemi qëndron se ajo merrej me shumë pisllëqe, fëmijët dy djemtë, janë drogaxhinj. Shanin bënin, rrinte njëri në një dritare, njëri në tjetrën, më fal publiku, si puna e çitave, pinin hashash dhe unë kur vija nga puna me të drejtë të Zotit, në orën 7 të darkës “erdhe ti o i mbaruar i m*tit”, të më falni publiku. Ta marrtë dreqi me gjithë fëmijë, as punonin, lanë dhe punën, vetëm një person, vetëm unë. Moj grua hiqja mënjanë, moj grua qysh t’ua bëjmë.

Madje Besniku ka treguar se është ndarë nga ish-gruaja sepse ka qenë i dhunuar fizikisht nga ajo dhe dy djemtë e tij, që sipas tij pinë drogë dhe nuk janë në rrugën e duhur. Ai ka treguar publikisht fotot ku ai shihet i dhunuar.

Loyal: I don't love that woman, I didn't love her anymore because she made a massacre as if I were a monster, order. It is done to the father, it is done to the father in this way? (Besnik shows his photos where he is seen being raped. Those drug addicts, this is the truth.

Eni Çobani: Who are drug addicts?

Faithful: My sons.

Eni Çobani: So you were physically abused?

Faithful: Yes, normal.

Eni Çobani: From the ex-wife and children?

Loyal: From ex-wife and children

Eni Çobani: And that's why you got divorced?

Besniku: Normale./ CNA.al

Lajmet e fundit nga