LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zbulohet ‘sekreti’/ Pse Totti dhe partnerja e tij udhëtojnë shpesh drejt Shqipërisë

2022-12-03 19:04:00, Lifestyle CNA
Zbulohet ‘sekreti’/ Pse Totti dhe partnerja e tij
Francesco Totti dhe partnerja e re e tij, Noemi Bocchi

Francesco Totti dhe partnerja e re e tij, Noemi Bocchi, janë një nga çiftet që rrëmbejnë gjithnjë vëmendjen e të gjithëve me udhëtimet e shumta që bëjnë nëpër botë. Pas udhëtimit në Emiratet e Bashkaura Arabe, çifti ka fluturuar drejt Shqipërisë, një destinacion që dyshja e frekunton shumë shpesh.

Por ajo që fhsihet pas udhëtimeve të shumta në Shqipëri kanë një motiv shumë specifik dhe është në interes të Francesco Tottit.

Sipas mediave italiane fundjavat e shpeshta romantike të çiftit janë në pikat e blinduara mes Durrësit dhe Tiranës.

Duket se Totti ka interesa profesionale dhe ekonomike në ato fusha. Pasi u bë dëshmitar i një kompanie të njohur mobiljesh, ai dyshohet se po menaxhon projekte bashkëpunuese me federatën lokale të futbollit.

Duket gjithashtu se ish-futbollisti ka investuar shumë para në një transaksion të pasurive të paluajtshme mjaft komplekse dhe mjaft të rrezikshme./ CNA.al

13:51 Lifestyle

Foto- Misi

Politikanëve në Shqipëri, përveçse mund t’u njohim gabimet...

Lajmet e fundit nga