LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Men don't know how to satisfy women sexually"/ The famous model's "bombshell" statement

2022-12-03 17:15:00, Lifestyle CNA

"Men don't know how to satisfy women sexually"/ The famous

Cara Delevingne thinks men lack the "right tactics" to satisfy women sexually.

"Men don't know how to satisfy women sexually"/ The famous

The supermodel, 30, made the claim in her new documentary Planet Sex, in which she travels the world to explore gender, sexuality and bedroom fantasies.

Delevingne said while exploring female orgasms and their lack during heterosexual relationships that men don't know how to treat women especially sexually.

“Unë mendoj se në përgjithësi, burrat nuk janë të pajisur me mjetet e duhura për të qenë në gjendje të trajtojnë gratë, veçanërisht në aspektin seksual.

Nuk dua të futem në artin e të bërit një grua të ******, por është shumë më e ndërlikuar dhe shumë më argëtuese. E kuptoj, është shumë më e vështirë që një grua të detyrohet të të thotë: 'Nuk po e bën siç duhet, duhet të ulesh dhe të dëgjosh çfarë të them'."- u shpreh modelja./CNA.al

13:51 Lifestyle

Foto- Misi

Politikanëve në Shqipëri, përveçse mund t’u njohim gabimet...

Lajmet e fundit nga