LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Shocking Botox"/ How the famous judge of "Britain's Got Talent" has transformed

2022-12-02 16:57:00, Lifestyle CNA

"Shocking Botox"/ How the famous judge of "Britain's Got

His wardrobe may not have changed in the last 20 years, but the same cannot be said for his face.

Simon Cowell looked very different this week in a video opening the auditions for the new series of Britain's Got Talent.

Some fans noticed the 63-year-old TV mogul's new look - complete with dazzling white teeth, with one tweeting: "Simon Cowell gets younger every year."

Another posted: "Holy moly, I almost didn't recognize him then."

Simon ka humbur katër gurë në vitet e fundit pas një ndryshimi të stilit të jetesës që e pa atë të hynte në një regjim shëndetësor dhe fitnesi .

Gjyqtari i televizionit të realitetit ka pranuar se ai konsumonte role me salsiçe, hamburgerë dhe torta me reçel të bëra nga kuzhinierët e tij personalë.

Megjithatë, që kur hoqi dorë nga stili i tij i pashëndetshëm i jetesës pasi pësoi një rënie në shtëpinë e tij në Londër në vitin 2017 , ai ka rënë katër madhësi të belit.

Në prill, ai tha se vendosi të ndalonte më në fund përdorimin e injeksioneve kur djali i tij Eric , tetë vjeç, ishte "në histerikë" në fytyrën e tij.

"Mjaft ishte mjaft," këmbënguli Simon. "Nuk kam fare mbushës në fytyrën time tani. Zero."

Ne shikojmë ndryshimin e fytyrës së Simonit gjatë viteve…

"Shocking Botox"/ How the famous judge of "Britain's Got

"Shocking Botox"/ How the famous judge of "Britain's Got

"Shocking Botox"/ How the famous judge of "Britain's Got

"Shocking Botox"/ How the famous judge of "Britain's Got

"Shocking Botox"/ How the famous judge of "Britain's Got

"Shocking Botox"/ How the famous judge of "Britain's Got

Simon ka pranuar më parë se ka përdorur Botox dhe fillers .

He told The Sun: “There was a stage where everyone had their faces full of this and that.

“I saw a 'before' photo of me the other day and didn't recognize it as me at first. /CNA.al

09:13 Lifestyle

Bora rikthehet në

Isli  Islami ka qënë i ftuar së fundmi në programin “Goca ...

Lajmet e fundit nga