LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

The "bombshell" Kevin says "bluntly": I was connected with...

2022-12-01 09:30:00, Lifestyle CNA

The "bombshell" Kevin says "bluntly": I was connected

Model Kejvina Kthella has recently been invited to "Goca dhe Gra".

She talked about her personal life and described her ideal partner.

 "Based on myself, I really like the look. Tall, blonde. I have a little problem with the length. Sheik no. I like well-being rather than materialism. I would like to have someone who has some position, other things are a plus. There are many factors that must be met" - she said.

Kevin didn't end there, as she revealed that she actually likes "bad byos".

 “Kam pasur një lidhje me dikë që ka qenë pa punë. Me lekë nuk e kam mbajtur, por e kam ndihmuar. Kjo lidhje ka qenë pasi jam bërë e njohur. Nuk ka zgjatur shumë, kushedi pse (qesh). Ishte shumë i bukur. Më ndjekin hallet, se më pëlqejnë ‘bad-boys’”, vijoi Kejvina.

E pyetur lidhur me çmenduritë më të mëdha që ka bërë në një lidhje dashurie, Kejvina shprehet:

 “Kam bërë çmendurira. Kam marrë avionin pa thënë gjë fare, thjesht më ka gjetur aty. Nëse e them sa orë fluturim, e kuptoni se ku pastaj. Edhe për mua kanë bërë çmendurira. Njëherë dikush kishte mbajtur rreth një muaj ËhatsApp-in tim”- tha Kejvina./CNA.al

09:13 Lifestyle

Bora rikthehet në

Isli  Islami ka qënë i ftuar së fundmi në programin “Goca ...

13:34 Lifestyle

Fifi me

Marrëdhënia e Fifit me partnerin e saj Adis patushi ës...

Lajmet e fundit nga