LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Photo- Exclusive/ Eda and Mateo of "Match" connected outside the program, "mate" caught in Korça

2022-11-28 14:20:00, Lifestyle CNA

Photo- Exclusive/ Eda and Mateo of "Match" connected outside the

"Purputhen" is one of the programs that for several seasons has captured the attention of the public, somehow replacing the love of Albanians for Turkish soap operas, with Albanian soap operas.

Although they always proclaim that the show is transparent and that the recognition of the competitors takes place in front of the eyes of the entire public, recently another "lie" has come to light.

It is about the two competitors, Eda and Mateo, who have been getting to know each other for a long time in "Match", but recently they are behaving as if they have cooled down in the program.

Mirëpo faktet qëndrojnë ndryshe, pasi së fundmi CNA.al i ka “kapur mat” në një lokal nate në Korçë.

Ata shihen krah njëri-tjetrit duke kërcyer dhe duken mjaft të afërt, duke ngritur kështu dyshimet për një lidhje jashtë programit.

Nuk ishte as një festë e “Top Channel”, siç shpesh justifikohen konkurentët, as një xhirim i takimeve të tyre të radhës, ndajkëto foto janë një tjetër provë, se si këta konkurentë përfitojnë nga vëmendja dhe kërshëria e publikut.

Photo- Exclusive/ Eda and Mateo of "Match" connected outside the

Photo- Exclusive/ Eda and Mateo of "Match" connected outside the

Photo- Exclusive/ Eda and Mateo of "Match" connected outside the

Dëshira për të qëndruar sa më gjatë në program dhe për të marrë më shumë famë, përmes sherreve e dramave të vazhdueshme, me sa duket është shndërruar në një arsye për të mos qenë të vërtetë përballë publikut.

We remember that a little while ago, a competitor, Angela, was expelled for this very reason, as she had attended with two of the boys of the program. But will Eda and Mateo have the same fate? /CNA.al

13:34 Lifestyle

Fifi me

Marrëdhënia e Fifit me partnerin e saj Adis patushi ës...

Lajmet e fundit nga