LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto- Vajza e Guardiolës uron të atin për kontratën e re/

2022-11-28 12:40:00, Lifestyle CNA
Foto- Vajza e Guardiolës uron të atin për kontratën e re/
Maria, vajza e Pep Guardiolës

Pak ditë më parë më 23 nëntor, Pep Guardiola zgjati kontratën me klubin e futbollit Manchester City.

Ai nënshkroi marrëveshjen e re deri në vitin 2025.

Menjëherë pas nënshkrimit të kësaj kontrate, vajza e trajnerit spanjoll, Maria, publikoi një postim në rrjetet sociale ku shkroi: “Nuk ka njeri më të mirë se ju, nuk ka njeri në nivelin tuaj”.

Menjëhere ndjekësit shpërthyen në komente dhe pëlqime, ku padyshim nuk mund të mos binin në sy hiret e 21-vjeçares. Fytyra engjëllore dhe një gjoks i lakmueshëm, morën vëmendjen e shumë ndjekësve.

We remember that Guardiola took over Manchester City in 2016. Under his leadership, this team has won 11 trophies, four in the Premier League and the English League Cup.

Also the Spanish M. City has won the FA Cup and twice the National Super Cup.

While in the 2020-2021 season, M. City went to the final against Chelsea, where they lost with the result (0-1). /CNA.al

Lajmet e fundit nga