LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vrasja e gruas shtatëzënë/ Reagon reperi i njohur

2022-12-02 19:18:00, Lifestyle CNA

Vrasja e gruas shtatëzënë/ Reagon reperi i njohur

Reperi Getinjo ka reaguar sërish lidhur me ngjarjen që tronditi Kosovën, ku Sokol Halili vrau ish-gruan e tij shtatëzënë, Hamide Magashi, në oborrin e maternitetit në Prishtinë.

Përmes një statusi në rrjetet sociale, reperi shprehetr se nga kjo ngjarje e rëndë duhet të nxirret mësim, që ta duam njëri-tjetrin më shumë e të jetojmë të lirë.

“Unë po nihna keq për 3 shpirta që mbrenda 2 ditëve e lanë këtë jetë! Mos i raftë kujt me pas kësi ndodhi në familje ose në rreth. Ja mori jetën gruas, fëmiut, vetes! Shkurt me i ra tragjedi për farefis dhe për komb! Shpresoj me marr mësim nga këto ndodhi dhe mu dasht me njani tjetrin dhe me jetu të lirë me njani tjetrin!

Nëse gëzohemi që e ka mbyt veten vrasësi atëherë jemi dhe ne vrasës! Ligji duhet të funksionojë dhe dënimet e merituara duhet të zbatohen fuqiqësh, Mirë mbetshi”, ka shkruar reperi./CNA.al

Vrasja e gruas shtatëzënë/ Reagon reperi i njohur

09:13 Lifestyle

Bora rikthehet në

Isli  Islami ka qënë i ftuar së fundmi në programin “Goca ...

Lajmet e fundit nga