LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Braktisi familjen mbretërore për të/ Princ Harry dhe Meghan Markle drejt divorcit?

2022-12-03 16:12:00, Lifestyle CNA

Braktisi familjen mbretërore për të/ Princ Harry dhe Meghan

Prej disa ditësh po qarkullon një lajm lidhur me një ndarje të mundshme mes Princ Harryt dhe gruas së tij Meghan Markle.

Mediat e huaja raportojnë se çifti është në prag të ndarjes për shkak se mosmarrëveshjet mes tyre janë shtuar kohët e fundit.

Sipas Woman's Day Zelanda e Re , një burim i afërt me Princin Harry dhe gruan e tij Meghan Markle deklaroi se mosmarrëveshjet dhe grindjet mes tyre janë përkeqësuar javët e fundit, ndaj ai ka marrë një vendim të fortë, por të përkohshëm.

Sussex do të kishte "shumë mosmarrëveshje në lidhje me projektet e tyre të ardhshme" , ndër të cilat është miniseriali Netflix apo edhe titulli i kujtimeve të tij, të cilat do të publikohen më 10 janar.

Por duket se liria me të cilën Meghan ka folur për jetën e saj dhe familjen mbretërore nuk i ka shkuar për shtat bashkëshortit të saj.

Sipas burimit të brendshëm, Harry beson se Meghan "zbulon shumë" për ta dhe se edhe shumë nga gjërat që ajo ka thënë nuk janë të sakta.

"Ai thuhet se fajëson Meghan për daljen jashtë planit, për të treguar të vërtetën e saj në dokumentarë, por sipas Princ Harryt ato që thotë Meghan nuk janë gjithmonë të vërteta ."

"Ata kanë punuar në këto projekte për vite dhe tani ekziston një rrezik real që seriali i Netflix mund të shpërbëhet , ashtu si seriali i saj për fëmijë Pearl në fillim të këtij viti," shtoi burimi i brendshëm. "Dhe duke pasur parasysh se shtëpia e tyre në Kaliforni është hipotekuar deri në fund , ata kanë nevojë për para," përfundoi ai.

Ata mund të divorcohen në maksimum dy vjet
Dhe nuk është vetëm Harry që është mërzitur, por raportohet gjithashtu se Meghan është “lodhur” nga bashkëshorti i saj dhe mund të kërkojë një “plan daljeje” në një të ardhme jo shumë të largët.

Thashethemet, sipas ekspertit mbretëror Tom Bower, po dalin nga Londra. 

" Tani ka shumë në Londër që thonë se Meghan po lodhet nga Harry." 

Ka spekulime se Dukesha e Sussex, 41 vjeç, në çdo moment do të thotë "Kjo është e mjaftueshme" dhe do të negociojë me mbretin Charles III disa marrëveshje për të prishur martesën."

Por Bower pretendon se çifti është i gatshëm të qëndrojë i martuar për momentin, pasi qëllimi i tyre i përbashkët është të shkatërrojnë familjen mbretërore.

"Ata janë të detyruar nga plani i përbashkët i biznesit për të hedhur poshtë familjen mbretërore sa më shumë që të munden , duke promovuar markën Sussex," tha Bower./CNA.al

13:51 Lifestyle

Foto- Misi

Politikanëve në Shqipëri, përveçse mund t’u njohim gabimet...

Lajmet e fundit nga