LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kim kardashian ka tradhëtuar Kanye West?/ Reperi

2022-12-02 20:12:00, Lifestyle CNA
Kim kardashian ka tradhëtuar Kanye West?/ Reperi

Kanye West po bën gjithçka që mundet për të larguar vëmendjen nga lavdërimet e tij për Hitlerin, madje duke hedhur akuza për ish-gruan e tij Kim Kardashian.

West është shprehur se Kim Kardashian e ka tradhëtuar atë me superyllin e NBA-së Chris Paul.

Përpara se përjashtohej nga Twitter të enjten mbrëma për postimin e një svastika, reperi i turpëruar bëri një akuzë të egër duke pretenduar se ai "kapi" Kim Kardashian duke mashtruar me yllin e NBA, Chris Paul.

Kim kardashian ka tradhëtuar Kanye West?/ Reperi

TMZ raporton se pretendimi është absolutisht i rremë, dhe vetëm një shembull tjetër i një njeriu të dëshpëruar që përpiqet të largojë fokusin nga keqbërjet e tij.

Burimi thotë, "Kjo nuk është e vërtetë dhe fatkeqësisht është një model i vazhdueshëm me Kanye - duke sulmuar Kim për të ridrejtuar vëmendjen e të gjithëve pas një dite me mashtrime të çmendura, ku ai ka thënë çdo gjë të urryer dhe fyese që mund të ëndërrojë."


Ata vazhdojnë, "Ai ka një histori të akuzës së rreme të saj se ka pasur gjithashtu lidhje me Meek Mill, Drake dhe të tjerë të panumërt. Kanye për vite me radhë ka shmangur sjelljen e tij të tmerrshme, tradhtitë dhe obsesionin ndaj pornografisë dhe varësisë ndaj seksit për të keqtrajtuar dhe turpëruar Kim. Ajo dëshiron të lihet vetëm në mënyrë që të fokusohet në mirëqenien e fëmijëve të tyre.”

It was Thursday when Kanye, during an interview on Alex Jones' Infowars, spread hate, claiming to like Hitler, questioning the Holocaust and giving support to the Nazis. 

Moderator Jones, a controversial figure himself, made several attempts to pull Kanye back, but the rapper went even further with his strong statements.

We recall that earlier this week Kim and Kanye finally settled their almost two-year divorce. He agreed to pay her $200,000 a month in child support and they will have "equal access" to their children.

Chris Paul has not yet addressed the allegations but has been married to his wife Jada since 2011, the couple has 2 children. /CNA.al

09:13 Lifestyle

Bora rikthehet në

Isli  Islami ka qënë i ftuar së fundmi në programin “Goca ...

Lajmet e fundit nga