LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ndeshja me Serbinë/ Reperi bën deklaratën

2022-12-02 19:43:00, Lifestyle CNA

Ndeshja me Serbinë/ Reperi bën deklaratën

Reperi i njohur shqiptar, Gashi ka bërë së fundmi një deklaratë të fortë në rrjetet sociale, ku shprehet se nëse sot Zvicra humb përballë Serbisë ai nuk do të performojë më në Zvicër.

Nëse Zvicra humb ndeshjen sot…jo vetëm që do të qaj por të shtunën do të jetë koncerti im i fundit në Zvicër përgjithmonë.”, ka shkruar ai. Më pas, reperi shprehet se ka marrë shumë komente të tipit “shpresoj që të humbë në mënyrë që të mos shkojë më atje për të kënduar”.

Ndeshja me Serbinë/ Reperi bën deklaratën

Më tej ai shorehet se në koncertet që bën në Zvicër nuk paguahet aq shumë san ë SHBA, dhe se me lekët e një koncerti në Zvicër nuk blen asgjë më shumë se sa dy xhaketa “Prada”, por ai perfomon atje për të qënë më pranë fansave./CNA.al

Ndeshja me Serbinë/ Reperi bën deklaratën

09:13 Lifestyle

Bora rikthehet në

Isli  Islami ka qënë i ftuar së fundmi në programin “Goca ...

Lajmet e fundit nga