LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të pasme të kolme dhe gjoksi

2022-12-02 22:19:00, Lifestyle CNA

Të pasme të kolme dhe gjoksi

Modelja braziliane Lais Ribeiro tregon mbështetjen për ekipin e saj kombëtar në Kupën e Botës.

Ajo pozoi në një plazh të mbështjellë me standardin jeshil, të verdhë dhe blu, ndërsa bashkatdhetarët e saj përgatiten të luajnë me Kamerun.

Në korrik , engjëlli i Victoria's Secret , 32 vjeç, u martua me partnerin e saj basketbollist profesionist Joakim Noah , 37 vjeç.

Ajo u fejua me yllin e Chicago Bulls një vit pasi u takuan.

Ata u martuan në një ceremoni romantike pranë oqeanit.

Mamaja e një Lais pa dyshim do të shpresojë që poza e saj patriotike të jetë fituese për Brazilin dhe të ndihmojë ekipin të shtojë numrin e pesë fitoreve të Kupës së Botës./CNA.al

 

09:13 Lifestyle

Bora rikthehet në

Isli  Islami ka qënë i ftuar së fundmi në programin “Goca ...

Lajmet e fundit nga