LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Sara e BBV 3 zbulon sekretin e saj: Kur kam humbur fëmijën…

2024-02-11 18:28:00, Lifestyle CNA

Sara e BBV 3 zbulon sekretin e saj: Kur kam humbur fëmijën…

Sara Gjordeni në një rrëfim me Bardhin ka treguar dhe sekretin e saj pas lojës së organizuar nga Vëllai i Madh.

Ajo i ka rrëfyer Bardhit se ka humbur një fëmijë para pak kohësh.

Modelja ka treguar se kur ka humbur fëmijën është bërë ajo vajza pa “takt”.

Sara ka zbuluar shumë detaje nga jeta e saj private që nga lidhja me Endrikun e deri tek lidhja me boksierin.

Ajo tregoi se lidhja me Endrikun vite më parë ka qenë e fortë pasi edhe familjarët e tyre ishin në dijeni dhe shkonin në shtëpitë e njërit-tjetrit.

Ndërsa sa i përket lidhjes me boksierin ajo u shpreh se ka mbetur pezull./ CNA

Lajmet e fundit nga