LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Djali i Jozefina Topallit surprizon të fejuarën/ Cindy Marina merr propozimin për martesë

2024-02-08 20:51:00, Lifestyle CNA

Djali i Jozefina Topallit surprizon të fejuarën/ Cindy Marina merr

Prej vitesh të dashuruar, më në fund Genar Topalli ka vendosur t’i propozojë për martesë modele, ish-misit Cindy Marina.

Cindy Marina është surprizuar nga propozimi romantik i Genarit në SHBA.

Çifti duket më i lumtur se kurrë, pasi Cindy Marina i ka thënë po gjysmës së saj të zemrës.

Dyshja kanë jetuar dashurinë e tyre prej vitesh, duke mos e bërë shumë publike jetën e tyre private megjithëse hera herës ndanin detaje se marrëdhënia e tyre shkonte shumë mirë.

“Rrinim bashkë, luanim beach volleyball, ma mbushi mendjen me këtë. Si duket e dinte pikën time të dobët, dhe kështu nisi

Është shumë i sjellshëm. Kur rri me të kënaqem, me batutat e tij. Njerëzit ndoshta nuk e dinë, se po ta shohin në rrugë u duket serioz dhe serioz është, por ai ka dhe humor, është shumë tip”, shprehej Cindy Marina në një nga intervistat e saj.

Cindy Marina dhe Genari tashmë duket se i kanë dhënë lidhjes së tyre një tjetër emër dhe mbetet vetëm të shohim dasmën e tyre./ CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cindy Marina (@cindymarinaa)

Lajmet e fundit nga