LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ish i dashuri i Sara Gjordenit, banori më i ri i “Big Brother VIP”

2024-02-04 14:32:00, Lifestyle CNA
Ish i dashuri i Sara Gjordenit, banori më i ri i “Big Brother
Këngëtari Endrik Beba

Këngëtari Endrik Beba do të jetë banori më i ri i “Big Brother VIP 3”, që do të hyjë në shtëpi të martën.

Prezantimi i tij u bë sot në “Fan Club”.

“Jam shumë i lumtur që jam në Fan Club para se të hyj, jo pasi të dal. Dua të ndryshoj jetën time. Është një nga momentet e mia që të tregoj se kush jam”, tha ai, duke zbuluar më tej se me një nga banoret, Sara Gjordenin, ka pasur një histori dashurie në vitin 2015.

Endrik Beba ka theksuar se tashmë ka një lidhje tjetër dashurie. 

Mbetet të shohim momentin kur Beba do të hapë derën e shtëpisë më të famshme dhe reagimin e Sarës. Kjo e fundit ka nisur një njohje me Bardhin./CNA 

 

Lajmet e fundit nga